Dacia Jogger
1.6 Hybrid 140 Extreme 7p. CAMERA | CARPLAY | VIRTUAL
Direct kopen, basisprijs: € 21.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.945,-
LEASEPRIJS: € 361,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Jogger |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Hybrid 140 Extreme 7p. CAMERA | CARPLAY | VIRTUAL |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 oktober 2023 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 63.313 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JRS-62-Z |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.360 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.995 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 730 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- bumpers in carrosseriekleur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaallak
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- Elektronisch geregelde airconditioning
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- Stoelverwarming voorstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Overig
- AUX - USB aansluiting
- Bumpers in kleur
- derde remlicht
- dodehoek detectie
- Instructieboekjes aanwezig
- Isofix
- Navigatie
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Pack Assist
- parkeersensor voor
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar